У недељу 30. јануара 2022. године Његово Преосвештенство Епископ тимочки господин Иларион началствовао је светим евхаристијским сабрањем у манастиру Буково. Епископу су саслуживали јеромонах Енох, протонамесник Марјан Керчуљ, јерођакон Марко и ђакон Урош Памучар, а појао је хор зајечарског Саборног храма. У току Литургије Епископ Иларион рукоположио је у свештенички презвитерски чин Душана Мићићеловића.

Беседећи, владика је честитао оцу Душану и посебно истакао да ће после много година у Неготину бити постављен свештеник који је Неготинац. Благодарећи Господу на новом молитвенику, Епископ тимочки је напоменуо да је свештеничка заклетва коју су данас чули подсетник свим свештенослужитељима да се, са надом на помоћ Божју, ревносно труде у ономе за шта су призвани.