20160423_0674У храму светог Георгија у Књажевцу завршени су радови на постављању подног грејања и реконструкцији старог црквеног пода. Остварена је успешна сарадња Црквене Општине на челу са протојерејем Синишом Ђорђевићем, старешином храма и председником Општине Књежавац г. Миланом Ђокићем, који је издвојио сва неопходна финансијска средстава из буџета локалне самоуправе за ову инвестицију вредну 1.140.000,оо динара.

У уређењу унутрашњег простора цркве учествовали су радници дрвно- индустријског предузећа „Тина“ са техничким директором г. Миланом Муминовићем, који су поправили и реновирали комлетан дрвени инвентар у цркви и то приложили као дар на обнови ове светиње. Донацијом г. Милета Божића власника фирме „МБ Инжењеринг“ из Књажевца, обновљена је електро мрежа, заменом дотрајале електро инталације у храму и порти.

Ово је, по речима оца Синише, највећа инвестиција у последњих двадесет година на књажевачкој цркви.