На празник Светога пророка Илије у селу Малa Каменицa ослужена је у понедељак 2. августа 2021. године света Литургија поводом храмовне славе. Светом Литургијом началствовао је протојереј-ставрофор Ранко Алексић, парох праховски, уз саслужење протојереја-ставрофора Ђорђа Јокића, пароха михајловачког и старешине храма. У присутву верника и мештана села на крају свете Литургије преломљен је славски колач који је припремила госпођа Бранкица Илић. Наредне године колачар ће бити г. Периша Житаревић.

Старешина храма је у својој беседи заблагодарио колачару на несебичном труду и љубави, те је поздравио колачара за наредну годину и изразио жељу и наду у Господа да ће храм посвећен Св. пророку Илији бити у наредном периоду фрескописан. После свете Литургије уприличена је трпеза љубави коју је припремила породица Илић за све  присутне вернике и мештане села Мала Каменица.