У параклису манастира Суводол посвећеном Светом краљу Милутину 26. јануара 2020. године служена је света архијерејска Литургија. Његовом Преосвештенству Епископу тимочком г. Илариону саслуживали су протојереј Перица Божуновић, јереј Никола Трифуновић и архиђакон Илија (Јовановић).

Епископ Иларион је у беседи подсетио сабрани народ на многе светитеље који нас позивају да се не бавимо оним што није наше, већ да се загледамо у дубину нашег срца и старамо о спасењу своје душе.

Ако се не будемо бавили стицањем врлине и ако не будемо у себи изграђивали страх Господњи који је почетак мудрости, никада нећемо бити заиста духовно мудри –рекао је владика.

Након свете Литургије у манастирском конаку уприличено је послужење за сав присутни народ