IMG_2812

Изложба посвећена Патријарху Павлу под називом ,,Сведочим само…“, први пут је представљена публици и верницима Епархије тимочке 24. априла 2015. г. у Галерији Дома Културе у Кладову. Ову фото-документациону изложбу, названу по књизи блаженопочившег Патријарха Павла, отворио је Епископ тимочки г. Иларион, подсећајући присутне на значај Патријарховог лика и дела, његов живот у скромности и смирењу, изразивши радост што је једна оваква поставка стигла и у нашу Епархију.

Изложби је присуствовао и председник општине Кладово, г. Радован Арежина, са сарадницима.

Изложба ће бити отворена до 8. маја ове године, захваљујући организаторима, Центру за Културу Кладово, Епархији тимочкој и локалној самоуправи.