Благословом Његове Светости Патријарха српског г. Порфирија, Његово Преосвештенство Епископ хвостанскиг г. Јустин, у понедељак 14. фебруара 2022, у поподневним часовима посетио је град Бор, у Епархији тимочкој.

Епископа Јустина у Цркви Светог великомученика Георгија у Бору дочекао је Архипастир Епархије тимочке Његово Преосвештенство Епископ тимочки г. Иларион са свештенством и многобројним верним народом Епархије тимочке. Овом приликом служено је свечано вечерње богослужење којим је отпочело молитвено прослављање празника славе Епархије тимочке – Сретење Господње.

После службе, епископи су са свештенством и верним народом посетили Музеј рударства и металургије где су отворили изложбу Новомученици јасеновачки у светлости Васкрсења, ауторке монахиње Марије из манастира Рођења Св. Јована Претече у Јасеновцу.

Фoтографије: InFocus studio из Бора