DSC_1727Узносећи молитве светим безсребреницима Козми и Дамјану на свако исцељење и обиље духовних дарова, окупили су се свештеници Саборне цркве у Бору да данас 14. јула 2014. г. на Светој Литургији заједно са сабраним верним народом прославе свете Божије угоднике и исцелитеље. Молитвама благодарности и захвалности Господу за дугогодишње служење у светој Цркви Божијој, принео је и протојереј-ставрофор Нико Туфегџић, који је данашњом Литургијом молитвено прославио свој одлазак у пензију и тако се опростио са својим досадашњим колегама свештеницима и повереним народом. Прота Нико провео је 40 година као парохијски свештеник проповедајући реч Божију и иза њега стоји изузетно успешан пастирски рад.

Инфо служба