На Васкршњи уторак, 18. априла 2023. ходине, у храму Светог великомученика Георгија у Књажевцу одржан је други по реду Васкршњи концерт духовне музике. На концерту су наступали црвени хор „Свети Георгије“ и дечији црквени хор „Свети Сава“ под диригентским руковођењем госпође Јоване Дамњановић.

Међу бројном публиком, концерту су присуствовали и председник Општине Књажевац Милан Ђокић, председник Скупштине Општине Марко Стојановић, посланик у Скупштини Републике Србије Бранислав Јосифовић, монаштво манастира Буково и манастира Свете Тројице, представници градских установа: библиотеке, дома културе, центра за очување традиције и градских школа. Концерт је био несвакидашњи догађај који полако налази своје место на културној мапи града.

Фотографије: „Фото Арт“ из Књажевца