Дана 17. маја 2022. у галерији Дома културе у Неготину, Благословом Његовог Преосвештенства Епископа тимочког г. Илариона, а поводом „Мајских свечаности“ и обележавања Дана Општине Неготин, Историјски архив у Неготину и Дом културе „Стеван Мокрањац“, отворена је изложба аутора Станка Костића – Цркве брвнаре у Епархији Тимочкој.

Великом броју гостију обратили су се Милан Радосављевић, уредник ликовног програма Дома Културе, Ненад Војиновић, арх. саветник и директор Историјског архива у Неготину, архијерејски намесник неготински јереј Марјан Керчуљ, јереј Славиша Видовић и аутор изложбе господин Станко Костић, уметник фотографије.

Изложбу је пратио и пригодни каталог, у издању неготинског Историјског архива, за који је текст и фотографије урадио такође аутор изложбе.

Каталог изложбе:

katalog_18.5.22_ng